قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر آبیاری قطره ای | عرضه محصولات درجه یک

قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر آبیاری قطره ای بر اساس موارد مختلفی تعیین می گردد. این لوله ها از مقاومت و استحکام بسیار خوبی برخوردار بوده؛ و در مراکز زیادی به فروش می رسند. اما عرضه محصولات درجه یک پلی اتیلن در کارخانه ها و نمایندگی های پخش با قیمت مناسب تری صورت می گیرد.

قیمت لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر آبیاری قطره ای | عرضه محصولات درجه یک

خرید لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر با قیمتی عالی

خرید لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر با قیمتی عالی لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر، لوله ای است؛ که جهت آبیاری قطره ای در کشاورزی به کار گرفته می شود.
به طور معمول، این لوله در ضخامت های 1/2 و 1/4 تولید و عرضه می شود.

طبیعتاً قیمت خرید لوله پلی اتیلن مخصوص آبیاری با قیمت لوله پلاستیکی آب معمولی فرق دارد.
اما خود لوله پلی اتیلن نیز با قیمت های مختلفی خرید و فروش می گردد.

برخی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله پلی اتیلن، عبارتند از:

 • نوع و کیفیت مواد اولیه سازنده لوله
 • ضخامت لوله پلی اتیلن
 • یک یا چند جداره بوده لوله پلی اتیلن
 • محل تولید لوله
 • مارک یا برند محصول
 • نحوه خرید لوله پلی اتیلن

جهت خرید لوله پلی اتیلن شانزده میلی متر با قیمتی عالی، می توان از نمایندگی های مجاز فروش لوله و اتصالات، کمک گرفت.

فروش عمده لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر با کمترین قیمت

فروش عمده لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر با کمترین قیمتبه طور کلی عوامل گوناگونی می توانند؛ بر قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن، اثرگذار باشند. برخی از این عوامل در بخش قبل، آورده شده اند.

همان طور که گفتیم؛ علاوه بر نوع، جنس و کیفیت لوله، نحوه خرید و فروش نیز به نوبه خود مهم است. لوله پلی اتیلن تولید شده با قطر 16 میلیمتر، نمونه ای از لوله های آبیاری کشاورزی به شمار می رود. این لوله بسیار پر مصرف بوده؛ و خریداران عمده زیادی دارد.

فروش عمده لوله پلی اتیلن 16 میلی متری در کارخانه های سازنده و نمایندگی های وابسته به آنها با کمترین قیمت صورت می گیرد. زیرا در این حالت، واسطه های تجاری حذف شده؛ و فروش کالا به صورت مستقیم انجام می شود.

البته امروزه راه های دیگری نیز برای خرید و فروش بدون واسطه لوله با قیمت مناسب وجود دارد. سایت هایی هستند؛ که در زمینه فروش عمده و مستقیم لوله های پلی اتیلن، فعالیت می کنند.

قیمت روز لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر آبیاری قطره ای در بازار

قیمت روز لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر آبیاری قطره ای در بازارقیمت روز لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای (لوله شانزده میلی متری) در بازار، مدام در حال تغییر است. مهم ترین علت این اتفاق را می توان به نوسان قیمت مواد اولیه لازم برای ساخت این لوله نسبت داد. بدون شک کیفیت این مواد نیز بسیار مهم بوده؛ و لوله های درجه یک، گران تر هستند.

سال هاست؛ که از انواع لوله پلاستیکی برای کشاورزی و انتقال آب استفاده می شود. می دانیم؛ که این لوله ها، انواع مختلف و قیمت های متفاوتی دارند. به عنوان مثال قیمت لوله پلیکا معمولی با لوله کاروگیت فرق دارد.

در هر صورت جهت اطلاع از قیمت روز لوله 16 میلیمتری پلی اتیلن ویژه آبیاری قطره ای، باید از منابع معتبر کمک گرفت. این منابع، همان مراکزی هستند؛ که کار پخش عمده لوله و اتصالات پلی اتیلن در بازار را به عهده دارند.
به عنوان نمونه می توان از کارخانه های تولید کننده، نمایندگی های پخش یا سایت های وابسته به آنها نام برد.

شرکت تولید کننده لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر در اصفهان

شرکت تولید کننده لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر در اصفهانشرکت لوله پلی اتیلن اصفهان از بهترین تولید کننده های لوله و اتصالات در ایران است. لوله پلی اتیلن شانزده میلی متر از جمله مهم ترین محصولات این شرکت است؛ که به میزان بالایی تولید می شود.

علت تولید و فروش بالای این لوله را می توان به محدودیت های منابع آبی و توسعه روش های آبیاری در کشاورزی نسبت داد.

کاربردهای کلی لوله پلی اتیلن با قطر 16 میلیمتر عبارتند از:

 • سیستم های آبیاری قطره ای
 • آبیاری معمولی
 • انتقال آب
 • آبیاری تحت فشار
 • آبیاری بارانی
 • روش آبیاری سنتز پیوز

شرکت های تولید کننده لوله و اتصالات پلی اتیلن در اصفهان از بهترین منابع تهیه لوله های ویژه آبیاری قطره ای می باشند. چرا که از این طریق می توان کالای اصل و مرغوب را با قیمت درب کارخانه تهیه نمود.
لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر اصفهان در کلاف های صد، دویست و چهارصد متری تولید و روانه بازار می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.