خرید لوله کشاورزی | قیمت فروش عمده در تهران

از لوله پلی اتیلن در کشاورزی برای انتقال آب، زهکشی، انتقال کود و مواد شیمیایی و … استفاده می کنند. امروزه خرید لوله کشاورزی که مناسب نیاز های کشاورزان باشد و قیمت مناسب هم داشته باشد از دغدغه های کشاورزان می باشد. کشاورزان با استفاده از لوله پلی اتیلن آبیاری می توانند در آب مصرفی زمین های خود صرفه جویی کنند.

خرید لوله کشاورزی | قیمت فروش عمده در تهران

فروش انواع لوله کشاورزی به قیمت کارخانه

فروش انواع لوله کشاورزی به قیمت کارخانه فروش انواع لوله کشاورزی به قیمت کارخانه در مراکز پخش و فروش عمده صورت می گیرد و بستگی به عوامل متعددی دارد مانند:

  •  قطر
  • متراژ و طول لوله
  • اتصالات لوله
  •  برند تولید کننده
  • نرخ ارز
  • مواد مصرف شده در تولید لوله
  • کیفیت و استحکام لوله
  • تولید داخل و یا خارج

به علت مزیت های زیاد لوله ها، بازار فروش خوبی در داخل و خارج از کشور دارند. معمولا لوله هایی که در کشاورزی از آن ها استفاده می شوند در طول لوله ها دریچه هایی تعبیه شده است تا کشاورزان بتوانند مقدار حجم آب خروجی و ورودی از هر لوله را با توجه به نیاز خود تعیین  کنند و از هدر رفت آب جلوگیری کنند و همچنین می توانند با استفاده از این لوله ها انواع آبیاری ها را انجام دهند.

از لوله های مصرفی در کشاورزی می توان به لوله پلیکا اشاره کرد این لوله ها به دلیل مقاومت بالایی که دارند در انواع پروژه های آبیاری و زهکشی کشاورزی استفاده می شوند. قیمت لوله پلیکا بسته به برند تولید کننده و ابعاد و اندازه آن متفاوت می باشد. لوله پلیکا دارای مزایای زیادی می باشد مانند: مقاومت در برابر پوسیدگی، مقاومت در برابر عوامل خورنده، سبک و قابل حمل بودنو قابلیت نسب آسان.

در ایران برخی از شرکت های سازنده لوله های کشاورزی لوله هایی را تحت عنوان لوله کاروگیت تولید می کنند، این لوله ها دوجداره موج دار در بیرون و لایه ای در داخل بصورت صاف یا موج دار هستند. این لوله ها به منظور کاهش زبری درون لوله ها و همچنین افزایش مقاومت لوله ها ساخته می شوند. این لوله ها توانایی تحمل فشار داخلی را نداشته اند و تنها می توانند فشار حاصل از نیروهای ثقلی را تحمل کنند.

ارزان ترین مراکز برای خرید عمده لوله کشاورزی

ارزان ترین مراکز برای خرید عمده لوله کشاورزی ارزان ترین مراکز برای خرید عمده لوله کشاورزی خرید از مراکز پخش و نمایندگی های معتبر کارخانه های تولید کننده این لوله ها می باشد، قیمت فروش عمده در تهران و سایر شهرستان ها بسیار به صرفه بوده و خریداران به آن تمایل زیادی نشان داده اند.

بستن قرارداد با نمایندگی های پخش عمده لوله کشاورزی و خرید اینترنتی از  سایت کارخانه های تولید کننده می توان لوله های کشاورزی را با قیمت بسیار مناسب تری نسبت به بازار آزاد تهیه کرد، این مراکز فروش لوله ها را بصورت حلقه و کلاف و یا متری در ابعاد و سایز های مختلف بفروش می رسانند. عمده تفاوت این لوله ها با لوله های تحت فشار، تفاوت در سایز آنها می باشد.

قیمت خرید عمده لوله کشاورزی در شرکت تولیدی

قیمت خرید عمده لوله کشاورزی در شرکت تولیدیقیمت لوله پلاستیکی یا همان لوله های پلیمری که برای انتقال آب استفاده می شود بستگی به قطر و سایز آن دارد و قیمت خرید عمده لوله کشاورزی در شرکت تولیدی برای کشاورزان به صرفه می باشد و می توانند با خرید این نوع لوله ها به صورت عمده هم در خرید و هم در مصرف آب صرفه جویی کنند .

هر متر لوله پلی اتیلن قیمت  ثابتی ندارد به دلیل نوسانات بازار قیمت لوله ها متغیر می باشد و هر چه حجم سفارشات خریداران بیشتر باشد قیمت لوله ها ارزان تر می شود .

خریدار عمده لوله آب کشاورزی درجه یک

خریدار عمده لوله آب کشاورزی درجه یک لوله های آبیاری کشاورزی در دو نوع درجه یک و درجه دو تولید می شوند. انواع درجه یک از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند و در برابر اشعه فرا بنفش خورشید مقاوم بوده و تغییر رنگ نمی دهند و دارای انعطاف پذیری بالایی هستند و به همین دلیل دچار شکستگی و یا ترک نمی شوند.

افرادی که خریدار عمده لوله آب کشاورزی درجه یک هستند معمولا قصد عبور آب شرب را از داخل این لوله ها دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.